• gizwood logo
HAKKIMIZDA
Eşsiz dokular, zarif ayrıntılar...

Ahşabın gizemli dünyasına bir yolculuğa var mısınız?

Yüz yıllardır insanoğluna sıcak yuva ortamı sağlayan ahşap, artık evlerimizi süslüyor. Doğal ortama uygun konseptiyle Gizz Wood, ahşaba yeni bir ruh vererek evlerinize renk katıyor. Geçmişten gelen esintilerle modern tekniklerin bir arada kullanıldığı eşsiz modellerle mutfaktan aksesuarlarınıza kadar pek çok ortamda kullanabileceğiniz ahşap parçalar, reçine ile kaplanarak mekanlarınıza bambaşka bir ruh katıyor.

Modern yaşam alanlarında kullanabileceğiniz her bir eşya, sizin tercihlerinize göre size uygun şekilde orijinal özelliklerini koruyarak elde ediliyor. Her bir kıvrımında farklı güzellikleri taşıyan ahşaptan elde edilen organik dokulu mobilyalardan dekoratif ürünlere kadar bol seçenekli çeşitlerle sizlerin beğenisine sunuluyor.

Eşsiz tasarımlarımızla iddialıyız. Yenilikçi ve doğal yaşama uygun ürünlerimiz evinize sıcaklık katacak, yaşadığınız ortamdan çok daha fazla keyif alacaksınız.

Trendlerin sürekli değiştiği mobilya dünyasında sizlere eskimeyecek bir tarz sunuyoruz. Doğadan esintilerle nefes alacak, kendinizi ahşabın huzurlu dünyasında bulacaksınız.

Üzerinde zamanla farklı formlar oluşan doğal malzemeleri reçine ile kaplayarak ürettiğimiz her bir ürünün özgün hikayesini artık kendiniz yazacaksınız.

Her bir ürün konseptiyle her bakışta yeni bir hikayeyle düşler dünyasına açılacaksınız.

Oturduğunuz sandalyede yüzlerce yılın dinginliğini yaşarken, yemek yediğiniz bir Gizz Wood masada, ahşabın kıvrımlarındaki o şiirsel coşkuya yelken açacaksınız.
Karamete Tanıtım Tasarım®